Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba ben Ümit SEVİNÇ
Japonyalı Gayrimenkul Ofisinin Broker'ıyım.

2012 yılında kurulan JaponYalı Gayrimenkul İzmir Küçükyalı Köprü Durağı Mithatpaşa Caddesi Üzeri No: 782/A Eczacıbaşı adresinde faaliyet göstermektedir.
JaponYalı Emlağın ofis ortamı ;
Müşterilerimiz ve Gayrimenkul Danışmanlarının rahat edip keyif alabilecekleri bir mekan,
bilgiyi en kolay ve kapsamlı alabilecekleri , bölgenin uydu haritaları , sunumların izlenip görüşmelerin yapılabileceği alt yapı sunuyor.
Gayrimenkul konusunda bölgesinde uzman güvenilir ve tecrübeli danışmanlarımız sizlere hizmet vermeye her zaman hazırdır.

Uzmanlık bölgelerimiz
İzmir Konak karataş 'dan Küçükyalı, sadıkbey, Göztepe, Güzelyalı Üçkuyulara kadar olan sahil şeridi üzerindeki deniz gören yalı daireleridir.

Bölgemde 368 Apartman 4349 Yalı Dairesi bulunmaktadır.

Lüks Konut, Müstakil evler ve Yalı Dairelerinde bölge uzmanlık çalışmalarında rakipsiz ''lokasyon bilgisi''
İzmir Güzelbahçede Villalarınızın, Güzelyalıda Yalı dairelerinizin profesyonel pazarlama ve  başarılı bir satış süreci için bizi arayın..


Uzmanlık alanımda 5 yılda
2.250 den fazla Gayrimenkul Ekspertizi ,
455 ' den fazla pazarlama ,
Yılda yaklaşık 3.500 Alıcı Görüşmesi ,
14.535 kategorize edilmiş kayıtlı Alıcı Satıcı Kayıtlarım var.

İzmir Satılık Yalı Dairesi , Kiralık Yalı Dairesi kısacası yalı denince , Güzelbahçe satılık villa, müstakil ev , lüks konut, malikane denince aklınıza gelmek bizim hedef ve başarımız olacaktır.

Kazanmanın ilk adımı doğru yönlendirilmektir. Hayalleriniz aklınızda kalmasın, Gelin hayallerinizi birlikte şekillendirelim.

Ümit SEVİNÇ
Broker/Owner
JaponYalı Emlak